Test Morxes Imola 28/28

Poručík Colombo si půjčil Imolu na víkend a pořádně ji projel a nafotil:

Z kopce dolů Imola letí… ale např. z mé strany si na ní až tak jistej úplně nejsem, i když možná zbytečně. Nicméně i bez tohoto se s ní nerad loučím a při přechodu teď na mojí Sportku, jsem zjistil, že potřebuju silniční pláště a tím snad docílím větší rychlosti a nižšího nášlapu.

Cesta přes letiště Bubovice, nebyla náhodná, neboť některým fandům letectví, připomínají rámy Morčat (především Vendeta, Expedition atd.) křídla dvojplošníků.

Pája mně povídá: Pozor, ať ti Imola nespadne ze srázu dolů. Ale alespoň budeš vědět, kolik stojí….

Na testování rychlosti jsme se nespokojili s málem a proto jsme využili vlaky. Především OS Elefant a závodili jsme s nimi. Fotky však necháváme v našem archívu, neboť jsme byli tak rychlí, že jsme nedokázali fotograficky a pocitově vyjádřit rychlost Imouše.

Řídítka Logic race, brzdy V Avid, pěnové pohodlné gripy Haven, představec Profil race.

To je náš nový kamarád přítula Nero. Prý po všech plive, na nás ne, tedy krom Imouše…
Koloběžka má stupátko nízko nad zemí, škrtnete a ani nevíte o co. Obzvlášť v zatáčkách na mírné nerovnosti to máte jisté.
Testovací trasu jsme vybrali takovou, aby tvořila kvalitní rovný asfalt, mírné nerovnosti. Táhlá i strmá stoupání a sjezdy. Sídlo, dobrovolných hasičů z Karlštejna však v plánu nebylo. A neboť zrovna zde vyřazují toto a další krásná auta, byl hřích toho nevyužít na poslední focení.
Každá Imola je osazena individuálně dle přání zákazníka. Tato testovací má např. pneu Continental grandprix, ráfky DT Swiss RR 1.1, náboje DT Swiss 340.
Nápisy na koloběžce by si zasloužilo zalakovat. Po pár nechtěných kolizích nebo špatné opření se nápisy seškrábou. Ale na tom to nestojí….
Designový košík zn. Elite.
Imouš je hravý silniční závoďák. Při jízdě na silnici mezi lidmi (karlštejnská cesta k hradu, je stále plná) mezi nimi obratně vykličkujete. Má širší stupátko (při cestě z knajpy nepřešlápnete, možná :), přiměřeně delší stupátko ( neodřete si zadek:)
 Z kopce dolů Imola letí. Ale např. z mé strany si na ní až tak jistej úplně nejsem, i když možná zbytečně. Nicméně i bez tohoto se s ní nerad loučím a při přechodu teď na mojí Sportku, jsem zjistil, že potřebuju silniční pláště a tím snad docílím větší rychlosti a nižšího nášlapu:)