Adventure Rapid 26/20

18 500 

Popis

Adventure Rapid – koloběžka s velikostí kol 26×20, která Vás komfortně proveze nejen po hladkém povrchu, ale i mimo něj. Adventure Rapid je ideální koloběžkou pro jezdce, kteří rádi jezdí cestou necestou při zachování maximálního pohodlí při jízdě.

Důvodem komfortní jízdy je nejen náš ručně svařovaný rám z ušlechtilé Cr-Mo oceli, ale i odpružená vidlice Marzocchi Marathon LR se zdvihem 80 mm. Tato kvalitní vidlice je jako přímo stvořená pro koloběžku, neboť při správném nafoukání s ohledem na hmotnost jezdce, umožňuje pohodlnou  jízdu – při běžném odrazu se vidlice nikterak nepropadne a naopak vyžehlí a pohltí veškeré nerovnosti povrchu. Pro maximální pohodlí jsme Adventure Rapid obuli do plášťů Michelin Protek s jemným vzorkem a vynikající směsí.

Tak jak jste zvyklí u ostatních modelů koloběžek MORXES, je model Adventure Rapid osazen zapletenými koly Remerx s japonskými průmyslovými ložisky a hliníkovými komponenty od italské společnosti ITM. Jelikož je Adventure Rapid svým určením vhodná jak na silnici, tak do lehkého terénu, je osazena mechanickými kotoučovými brzdami Avid BB7, které zajistí vynikající brzdný efekt a snadnou údržbu kdykoliv a kdekoliv.

Výrobce Morxes
Rám ušlechtilá Cr-Mo ocel
Hlavové složení Ahead 1 1/8″ alu
Vidlice Marzocchi Marathon LR 80 mm
Náboje kol Remerx s průmyslovými ložisky a Centerlock přírubou na kotouč
Paprsky nerez černé, 28 paprsků
Ráfky Remerx dvoustěnné
Přední plášť Michelin Protek 26×1,4
Zadní plášť Michelin Protek Urban 20×1,5
Duše Continental
Brzdové páčky Avid FR-5
Brzdy Avid BB7
Brzdové kotouče Shimano 160mm Centerlock
Gripy BBB DualGrip
Řidítka ITM XX7, oversize, šířka 640mm
Představec ITM XX7, 100mm
Přední blatník BBB MudCatcher
Košík na láhev BBB composit
Délka 1730mm
Výška řidítek 965mm
Světlá výška 50mm
Maximální hmotnost jezdce 150kg
Velikost předního kola 26″
Velikost zadního kola 20″
Hmotnost 10,4kg