O nás

Firma Koloběžky Possum vznikla na začátku roku 2015 z popudu Václava Pechra z firmy MORXES. Na základě jeho stížnosti, že v Praze je málo pěkných koloběžek, jsem se rozhodl propagovat a prodávat jeho stroje. Od mala mám slabost pro technicky a vzhledově dokonalé sportovní vybavení. Ať se jedná o kola, koloběžky, lodě nebo lyže. Proto, když jsem začal uvažovat o pořízení koloběžky, byla Morxes Vendeta jednou z kandidátů.

Proč zrovna koloběžka?
Kromě nesporných pozitivních účinků na zdraví aktivních jezdců, je to sportovní nástroj, který má v naší zemi letitou tradici. Kdo z vás nejezdil za mlada na nějaké dřevěné, či kovové rozvrzané kolobrndě a nezažil ty odřené dlaně a kolena? Časem většina z nás přešla na jízdní kola, mopedy a různá další přibližovadla. Koloběžky zůstaly jako svědkové našeho dětství na půdách a ve sklepích. Koloběh podle všeho zažívá v dnešní době svoji renesanci, a proto nabízíme možnost, vrátit se tak trochu do dětství. Udělat něco pro své zdraví a nabídnout na cyklostezkách alternativu jízdním kolům a bruslím.

Nečekejte tu rozvrzanou kolobrndu z půdy. Nabízíme špičkové stroje, na kterých je pohyb radostí. Koloběžky, na které je radost pohledět a svézt se. Dospělé koloběžky pro dospělé lidi. Žádné dětské hračky.